Truhlarstvi-sokolov

Truhlářství Sokolov

LB Nábytek s.r.o.

Truhlářství Sokolov

Truhlářství Sokolov

Truhlářství Sokolov je tady pro Vás od roku 2001. Máme téměř dvacetileté zkušenosti, a proto věříme, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější zakázky. Truhlářství Sokolov se specializuje na výrobu nábytku a samozřejmě se postaráme i o montáž nábytku, který si u nás objednáte. Nábytek navrhneme za pomocí nejmodernějších programů tak, aby na míru odpovídal Vašim představám. Truhlářství Sokolov přivítá nové zákazníky s úsměvem na tváři, jako i pravidelné zákazníky, kteří se mohou pochlubit naší truhlářskou prací ve svém interiéru. 

 

Truhlářské práce Sokolov 

Truhlářství Sokolov se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou podle Vašich požadavků. Grafický návrh Vám vypracujeme zcela zdarma. Truhlářství Sokolov realizuje veškerou práci na základě odsouhlasení grafického návrhu, protože chceme, aby se naše práce odrážela spolu s Vaším přáním, jak by nábytek měl vypadat. Uvědomujeme si, že každý má jiné potřeby, a proto k zákazníkům přistupujeme individuálně a v rámci maximální profesionality. 

 

Nabídka truhlářství Sokolov 

Jak již bylo zmíněno, truhlářství Sokolov se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, nebo-li výrobou nábytku na míru. Navrhneme Vám takové technické řešení, které pro Vás bude nejvhodnější. Zabýváme se truhlářskou výrobou od kuchyňských linek až po kancelářský nábytek. Truhlářství Sokolov splní Vaše očekávání. Nabízíme profesionální jednání a nejvyšší kvalitu našich výrobků. 

 

Zakázková výroba nábytku Sokolov 

Na prvním místě je pro nás kvalita. Truhlářství Sokolov zhotoví jakýkoliv nábytek na základě Vašich představ. Poradíme, doporučíme, vyrobíme a postaráme se o montáž. Hlavním parametrem naší výroby je stoprocentní výsledná kvalita, design a odpovídající hodnota podle představ zákazníka. Pokud chcete být obklopeni prvotřídním nábytkem s dlouhou životností, obraťte se na LB Nábytek s.r.o..

Truhlářství Sokolov. 

KONTAKT

 • Telefon
  :
  777 948 974
 • E-mail
  :
  lb-nabytek@seznam.cz
 • Adresa
  :
  U Přádelny 96
  Svatava 357 03

Truhlářství Sokolov služby

Originální nábytek truhlářství Sokolov

Truhlářství Sokolov je tady pro všechny, kteří se rádi obklopují originálním nábytkem. Pokud potřebujete řešení Vašeho nábytku na míru, je pro Vás truhlářství Sokolov tím nejlepším řešením. Jsme spolehliví a zkušení truhláři ze Sokolova

Co truhlářství Sokolov nabízí?

- Kuchyňské linky,
- vestavěné skříně,
- dětský nábytek,
- postele,
- ložnice,
- bytové doplňky, 
- kancelářský nábytek,
- a další truhlářské práce. 

Truhlářství Sokolov. 

Se dřevem i dalšími materiály pracujeme precizně. Truhlářství Sokolov dbá na dokonale odvedenou práci. Dílna truhlářství Sokolov si zakládá na osobním přístupu a vysoké kvalitě. Kombinace kvalitně zpracovaného návrhu, zručnosti a dobrého materiálu je u nás výsledkem dokonalé práce a spokojeného zákazníka. Všechno s Vámi v průběhu zakázky zkonzultujeme a spočítáme celkové náklady. V truhlářství Sokolov znáte konečnou cenu předem.

Truhlářství Sokolov. 

Tuhlářství Sokolov dělá svou práci s citem pro detail. Máme stovky hotových zakázek a spoustu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Pokud i Vy máte nějaké přání, neváhejte se za námi zastavit. Společně vytvoříme ideální představu Vašeho vysněného nábytku. Truhlářství Sokolov je připraveno, aby splnilo Vaše sny! 

Truhlářství Sokolov. 

Truhlářství Sokolov servis

 • VYPRACOVÁNÍ

  GRAFICKÉHO NÁVRHU

  Truhlářství Sokolov vypracuje grafický návrh, na základě kterého budeme realizovat Vaši objednávku nábytku na míru. Klademe důraz na detail. Vytvoříme Vám domov. Náš tým zkušených truhlářů ze Sokolova Vám poradí, postaráme se o vypracování grafického návrhu a do posledního detailu vyrobíme Váš vysněný nábytek. 

  Truhlářství Sokolov. 

  PODMÍNKY

  CENOVÁ NABÍDKA A

  Truhlářství Sokolov nepožaduje žádné zálohy předem. U nás platíte až za odvedenou práci. Uděláme maximum, abyste s naší prací byli spokojeni. Truhlářství Sokolov je připraveno splnit Vaše přání a požadavky. 

  Truhlářství Sokolov. 

  MONTÁŽ

  NÁBYTKU

  Truhlářství Sokolov se postará o následnou montáž vyrobeného nábytku. Věříme, že s prací truhlářství Sokolov budete spokojeni. Pokud budete mít o služby truhlářství Sokolov zájem, neváhejte se nám ozvat. Budeme se těšit na spolupráci. 

  Truhlářství Sokolov. 

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací